Yığılca Evden Eve Nakliyat

Yığılca Evden Eve Nakliyat

İnsanlar çok farklı amaçlarla bir yerden başka bir yere göç edebilmektedir. İnsanlar daha iyi iş imkanlarına sahip olabilmek için şehirlerini değiştirmekte ya da şehir merkezlerine gitmektedir. Bunun dışında göçe sebep olan bir diğer neden eğitimdir. Genellikle lise ve üniversite eğitimi için geçici olarak yapılan bu göçler sonrasında kalıcı göçe dönüşebilmektedir. Bunun dışında çeşitli sebeplerle insanlar eski evlerini terk edip başka bir yerde, yeni bir eve taşınabilmektedir. Ancak insanlar yeni evlere taşınsalar da genellikle eski ev eşyalarını beraberlerinde götürmektedir. Bu da nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulmasına sebep olmaktadır. Özellikle Düzce şehrinde nakliyat firmalarına olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Firmamız bu ihtiyacı karşılamak için Yığılca evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve vatandaşların güvenli bir şekilde eşyalarını taşımasına olanak sağlamaktadır. Bunu sağlamak için de ilk olarak paketleme ve ambalajlamaya özen göstermektedir.

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların nakliyat sırasındaki akıbetini belirleyen en büyük etken paketleme ve ambalajlamadır. Paketleme ve ambalajlama eğer düzgün bir şekilde yapılmazsa küçük sarsıntılar sonucunda dahi çizilmeler ve kırılmalar ile karşılaşılabilir. Firmamız Öztürk Nakliyat olarak bu durumu kurulma aşamasında fark etmiş ve en doğru teknikleri bulabilmek için pek çok araştırma ve geliştirme çalışması yapmıştır. Bu çalışmalar sonucunda en doğru malzemeler ve teknikler bulunmuştur. Ardından firmamızda çalışacak olan personellerimize paketleme hakkında elde edinilen bilgiler aktarılmış ve deneme çalışmaları yapılmıştır. Denemeler sonucunda mükemmel sonuç alındığında ise nakliyat firmamız hizmet vermeye başlamıştır. Şirketimiz kurulma aşamasında sigortanın da önemini fark etmiş ve yapılacak olan tüm nakliyat işlemlerinde sigortalama yapılmasına karar verilmiştir.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerimizin eşyalarının tamamının maddi değeri koruma altına alınmaktadır.  Sigortalı taşımacılık uygulamalarını gerçekleştirmek için ilk olarak envanter listesi oluşturulmakta, ardından bu listedeki eşyaların değeri belirlenmekte ve sigorta şirketine bildirilmektedir. Son olarak sigorta belgeleri imzalanmakta ve müşterimize belgelerin bir kopyası verilmektedir. Eğer siz de sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Comment (1)

  • bets10 giris cevap

    Excellent post. Never knew this, appreciate it for letting me know. Val Soong

    11 Temmuz 2022 , 02:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir