HAKKIMIZDA

Şehir İçi Nakliyat Hizmetlerimiz

Şirketimiz uzun yıllardan beri çeşitli alanlarda nakliyat hizmeti vermekte olan bir kuruluştur. Firmamız Düzce şehrinde hizmet vermektedir. Öztürk Nakliyat ismine sahip olan şirketimizin kurucuları, firmamız hizmet vermeye başlamadan önce çeşitli araştırmalar yapmışlar ve en doğru hizmet şeklini bulana kadar hizmet vermeye başlamamışlardır. Çeşitli denemeler sonucunda en doğru teknikler bulunmuş ve tecrübeli personeller ekibimize katılmıştır. Ekibimize katılan kişilerin de tecrübesiyle birlikte nakliyat hizmetlerimizin kalitesi hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Bu artan kalitemize bağlı olarak şirketimiz şehir içi nakliyat ile yetinmeyip başka şehirlere bu hizmeti vermek için ekibini büyütmeye karar vermiştir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz şehirler arası nakliyat hizmeti vermeye başladığından beri hem hizmet alanı genişlemeye başlamış hem de müşterilerinin sayısı artmaya başlamıştır. Bu artışa bağlı olarak, şirketimiz, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için bünyesine son model araçlar katmaya karar vermiştir. Bu yatırım doğrultusunda nakliyat işlemleri daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Şirketimizin güvenli nakliyatın gerçekleştirilebilmesi için uyguladığı teknikler gün geçtikçe geliştirilmektedir. Böylelikle arası oldukça uzak olan şehirlere gerçekleştirilen nakliyatlarda dahi eşyaların zarar görmemesi sağlanmaktadır. Firmamızın hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık işlemlerinde sıklıkla kullandığı güvenli ve hızlı taşımacılık yöntemi asansörlü nakliyedir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü nakliyat adı üzerinde eşyaların taşınması için özel olarak üretilmiş asansörler ile yapılan taşımacılık şeklidir. Firmamız asansörlü taşımacılık için dünya çapında ünlü ve yüksek kaliteye sahip olan cihazlardan yararlanmaktadır. Her taşımacılık şekli için kullanabilecek olan bu asansörlerin periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Kontrollerden geçen asansörlerin yıpranmış parçaları yenileri ile değiştirilmekte ve beklenmedik bir kaza meydana gelmesi önlenmektedir. Şirketimiz bu hizmeti verirken ilk olarak merkezde kullanılacak olan asansörü kontrolden geçirmektedir. Bu kontrol sonrasında sağlam ve güvenli olduğu anlaşılan asansör hizmet için tahsis edilmektedir. Ardından kullanılacak olan cihaz hedef noktaya vardığında uygun bir konuma kurulmaktadır. Kurulan cihazın tüm güvenlik önlemleri personellerimiz tarafından alınmakta ve ardından taşıma işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.