Düzce ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Düzce, gün geçtikçe daha fazla insana ev sahipliği yapmakta ve buna bağlı olarak yaşam alanlarının sayısı artırmaktadır. Yaşam alanlarının sayısının artması şehre uzak bölgelerde bulunan insanların buralara göç etmesine sebep olmaktadır. Bu duruma bağlı olarak merkezde yaşayan insanların sayısının oranı git gide artmakta ve daha fazla konuta ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyacın fark edilmesiyle birlikte pek çok yerde şehre ve yaşam alanlarına yakın konutlar inşa edilmeye başlamıştır. Bu inşa edilen konutlara farklı ilçelerden ya da köylerden göç eden insanlar yoğun ilgi göstermektedir. Bu yoğun ilgi sonucunda şehirde Düzce şehir içi nakliyat hizmeti almak isteyenlerin sayısı artmıştır. Şirketimiz Öztürkler Nakliyat unvanı ile kaliteli nakliyat hizmetinin adresi olmaya devam etmektedir. Firmamızın kaliteli hizmet verirken uyguladığı ilk adım paketleme ve ambalajlamadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve ambalajlama eşyaların yoldaki ve taşıma sırasındaki kaderini belirleyen en önemli etkenlerden birisidir. Eğer eşyalar doğru bir şekilde paketlenmezse, nakliyat sırasındaki en ufak sarsıntıdan bile etkilenip zarar görebilir. Bu gibi durumların ortaya çıkmasını engellemek için şirketimiz doğru paketleme ve ambalajlama tekniklerini en kaliteli malzemeler ile uygulamaktadır.  Bu uygulamaları gerçekleştirecek olan personellerimiz işe alınmadan önce çeşitli testlerden geçmekte ve profesyonellikleri tasdik edilmektedir. Böylelikle personeller yüzünden ortaya çıkabilecek olan olumsuz durumlar engellenmektedir. Şirketimiz paketleme işlemlerinden sonra her ne kadar eşyalar tamamen güvene alınmış olsa da sigorta yapmaktadır.

Düzce Şehir İçi Nakliyat ve Sigortalı Nakliyat

Sigorta, taşınan eşyaların tamamının maddi değerinin güven altına alınması işlemidir. Şirketimiz en iyi paketleme tekniklerini uygulamasına, son model araçlarla taşıma yapmasına ve usta sürücüler ile çalışmasına rağmen eşyaların zarar görme ihtimali küçük de olsa her zaman vardır. Bu gibi olağanüstü durumlarda müşterilerimizin eşyalarının maddi değerinin yok olmaması için şirketimiz Düzce sigortalı nakliyat yapmaktadır. Bu nakliyat çeşidi aynı zamanda müşterilerimizin mağdur olmasını engellemekte ve şirketimizin marka değerinin düşmesine mani olmaktadır. Çünkü eşyaların zarar görmesi durumunda maddi değerleri sigorta firması tarafından tamamen karşılanmaktadır. Şirketimiz bu hizmeti sayesinde gün geçtikçe hizmet alanını genişletmektedir.