Düzce ASANSÖR KİRALAMA

Şehir merkezlerinin nüfusu hangi şehir olursa olsun, olağanüstü bir durum meydana gelmediği sürece artmaktadır. Bu nüfus artışının en büyük sebebi şehir merkezlerinde bulunan iş imkanlarının fazla olmasıdır. İnsanlar bu iş imkanlarına ulaşabilmek için farklı ilçelerden buraya göç etmekte, daha sonra da burada kalarak ailesini büyütmeye devam etmektedir. Bu durum şehirde daha fazla konut ihtiyacına sebep olmuştur. Şehirdeki konut ihtiyacının giderilmesi için küçük alanlara daha yüksek katlara sahip apartmanlar yapılmaya başlanıştır. Özellikle Düzce şehrinde bu binaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu binalara taşınmak isteyen vatandaşlarımıza şirketimiz Öztürkler Nakliyat olarak hem evden eve nakliyat hem de Düzce asansör kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimiz aynı zamanda şirketlerini taşımak isteyen kişilere de Düzce asansör kiralamaktadır.

Asansörle Düzce Ofis Taşımacılığı

Firmamız, hem evden eve taşımacılık sırasında hem de Düzce ofis taşımacılığı sırasında talep edildiği taktirde asansörlü taşımacılık yapabilmektedir. Ancak bazı durumlarda ofislere taşınacak olan eşyaların miktarı az miktarda olabilmekte bu yüzden müşteriler bunları kendi araçlarıyla hedefledikleri konuma götürmeyi amaçlamaktadır. Özel araçlarla nakliyat yapılabilse de yüksek katlı binalara kas gücüyle eşya taşımak imkansız olabilmektedir. Firmamız bu tarz durumlarda müşterilerine asansör kiralayabilmektedir. Özellikle ofis eşyalarının taşınması sırasında yaşanan bu durumda müşterilerimiz rahatlıkla bize ulaşabilir ve istedikleri asansörü tahsis edebilir.

Asansör İle Parça Eşya Taşımacılığı

Günümüzde pek çok insan evlerindeki eşyaları yenilemek ve daha güzel bir görünüm yaratmak için yeni ürünler satın almaktadır. Bu ürünlerin taşınması satın alınan şirket tarafından yapılsa da yüksek katlı binalarda bu taşıma işlemini tamamlamak mümkün olmamaktadır. Şirketimiz parça eşya satın alan müşterilerimize evlerinin önüne kadar getirilen eşyaların yüksek katlara aktarılması için yardımcı olmaktadır. Asansör istenilen noktaya ulaştırılmadan önce tüm kontrolleri yapılmakta ve güvenli olduğuna emin olunmaktadır. Ardından asansör istenilen konuma götürülmekte ve uygun bir yere kurulmaktadır. Kurulumun ardından güvenlik önlemleri alınmakta ve Düzce parça eşya taşımacılığı işlemlerinin başlatılması sağlanmaktadır. Sektördeki birçok firmadan daha kaliteli ve yeni asansörlere sahip olan şirketimizin fiyat politikasının da uygun olması müşteri sayımızı artırmaktadır.