Düzce Ofis Ve Büro Taşıma

İş merkezlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Yeni inşa edilen bu iş merkezlerinin pek çoğu genellikle önemli merkezlerinin yakınında konumlanmıştır. Ayrıca bu iş merkezlerinde bulunan imkanlar ofiste çalışan kişiler tarafından yoğun ilgi çekmektedir. Daha geniş ofislere ve daha rahat bir çalışa ortamına sahip bu iş merkezlerini kullanan şirket sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu tip iş merkezlerine taşınmak isteyen kişilerin ve kurumların da Düzce ofis taşımacılığı hizmetleri alması gerekmektedir. Ofisteki eşyalar oldukça pahalı ve kaliteli olduğu için de bu hizmetin güvenilir bir firma tarafından alınması önemlidir. Şirketimiz Düzce şehrinde bulunan ve yıllardır bu hizmeti güvenli bir şekilde müşterilerine sunmakta olan bir kuruluştur. Öztürkler Nakliyat ismiyle uzun zamandır bu hizmeti vermekte olan firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası ofis nakliyatı yapabilmektedir.

Şehir İçi Nakliyat

Düzce şehrinde bulunan iş merkezleri genellikle önemli kurumların çevresinde toplanmıştır. Eskiden bu merkezlerin olmayışına bağlı olarak şehrim dışında konumlanmış olan ofisler günümüzde bu iş merkezlerine taşınmaktadır. Şirketimiz Düzce şehir içi nakliyat hizmetleri sayesinde bu ofisleri hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Şirketimiz bu taşıma işlemleri sırasında eşyaların maddi değerini garanti altına almak için sigortalama yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık sayesinde eşyaların zarar görmesi durumunda maddi hasar tamamen sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle hem bizden yardım alan şirket hem de firmamız mağdur olmamaktadır.

Düzce Ofis Taşıma Şehirler Arası Nakliyat

Şirketler genellikle merkezlerini büyükşehirlere taşımak istemektedir. Bunun sebebi, büyükşehirlerde bulunan firma sayısının fazla olması ve buna bağlı olarak ortak iş yapacak şirket sayısının da artmasıdır. Firmamız bu amaçla başka şehre taşınmak isteyen kurumsal firmalara Düzce şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir.  Taşıma yapılacak olan ofis eğer yüksek katlardaysa asansör kullanılmaktadır. Şirketimizin verdiği asansör hizmeti sayesinde eşyaların aktarım süresi azalmaktadır. Ayrıca asansör ile taşımacılık insan gücüyle taşımacılık yapmaktan çok daha güvenlidir. Şehirler arası ya da şehir içi ofis nakliyatı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilmekte, personellerimizi, filomuzu, referanslarımızı ve asansörlerimizi görebilmektedir.