PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

Nakliyat işlemleri yaptıracak olan kişiler zorlu ve stresli bir dönemin içerisine girerler. Bu zorlu dönemlerin kolaylıkla atlatılabilmesi için kaliteli nakliyat firmalarından yardım alınması gerekmektedir. İlk defa nakliyat hizmeti alacak olan vatandaşlarımızın bazı hususlara dikkat etmesi nakliyatın daha başarılı geçmesine olanak sağlayacaktır. Nakliyat şirketi seçilirken ilk dikkat edilmesi gereken husus firmanın referanslarıdır. Firmaların referanslarının çok sayıda ve olumlu olması o şirketin güvenilir olduğunu göstermektedir. Referansların ardından personellerin müşteriye karşı olan tavrı dikkate alınmaktadır. Bu tavrın olumlu ya da olumsuz olması nakliyat işlemleri başlatıldıktan sonraki süreci de etkilemektedir. Eşyaların güvenliğinin hangi yöntemlerle sağlandığı da mutlaka öğrenilmesi gerekmektedir. Şirketimiz Düzce şehrinde çalışmakta olan Öztürkler Nakliyat olarak en etkili yöntemleri kullanmakta ve eşyaların üst düzey koruma prosedürlerine tabii tutulmasını sağlamaktadır. Firmamızın paketleme ve ambalajlama işlemleri güvenliğin sağlanması için atılan ilk adımdır.

Ambalajlamadan Sonra Sigortalı Nakliyat

Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından eşyaların maddi değerleri koruma altına alınmaktadır. Bunun gerçekleştirilebilmesi için firmamızın kullandığı yöntem sigortalı nakliyattır. Sigortalı nakliyat yapılabilmesi için aracımıza yüklenen eşyaların tamamının listesi çıkarılmaktadır. Bu çıkarılan listedeki eşyaların maddi değeri belirlenmekte ve müşterimiz tarafından imzalanmaktadır. İmzalanan belgelerin nüshaları müşterimize de verilmektedir. Nakliyat işlemleri sırasında eşyaların herhangi birine zarar gelirse müşterilerimizin uğradığı maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin mağdur olması engellenmektedir. Bu uygulama aynı zamanda üstün hizmet ödülleri almamıza olanak sağlamış ve müşteriler tarafından tercih edilme oranımızı artırmıştır.

Taşımacılığın Son Adımı Asansörlü Nakliyat

Sigortalanan eşyalar usta şoförler eşliğinde hedeflenen noktaya hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ulaştırılan bu eşyaların taşıması sırasında genellikle asansör kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde eşyaların eve aktarımı hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca asansörle yapılan taşımacılık işlemleri insan gücüyle yapılanlarla karşılaştırıldığında çok daha güvenlidir. Bu uygulama sırasında insanların yaralanması ya da eşyaların zarar görmesi ihtimali oldukça düşüktür. Eğer siz de bu güvenli hizmetimizden yararlanmak isteyen biriyseniz bize internet sitemiz ya da telefon numaramız aracılığıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.