DÜZCE SİGORTALI NAKLİYAT

Taşınmak yorucu ve maliyetli olduğu kadar insanları strese de sokmaktadır. Bu stresin en büyük sebebi eşyaların güvenliği hakkında duyulan endişedir. Bu endişe sektörde bulunan kalitesiz firmalar düşünüldüğünde oldukça yerindedir. İyi hizmet veren bir nakliyat firmasından hizmet alınabilmesi için pek çok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu detaylardan ilki firmanın referansları ve kullandığı araçlardır. Kullanılan araçların kalitesinin yüksek olması ve referansların güvenilir olması o firmanı kaliteli nakliyat hizmetleri gerçekleştirdiğine işarettir. Ancak bu özelliklere sahip olsa da Düzce sigortalı nakliyat hizmeti vermeyen şirketlerden yardım alınmamalıdır. Çünkü her ne kadar eskiden güvenli taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmiş olsa da sigorta yapılmayan bir nakliyat işlemi yüzünden insanların büyük maddi kayıplara uğrama ihtimali vardır. Firmamız Düzce ilinde hizmet vermekte olan Öztürkler Nakliyat olarak bu ihtimali yok etmek için tüm nakliyat işlemlerinde sigorta yapmaktadır.

Düzce Sigortalı Nakliyat ve Şehir İçi Nakliyat

Şehir içinde yapılacak olan nakliyat işlemlerinde tehlikenin düşük olduğu ve sigortaya gerek olmadığı düşünülmektedir. Ancak ne kadar güvenlik önlemi alınmış olursa olsun çok kısa bir yolda dahi eşyaların zarar görme ihtimali küçük de olsa vardır. Firmamız bu ihtimali göze alarak Düzce şehir içi nakliyat hizmetlerinde sigortalama yapmaktadır. Bu sigortalama işlemi sayesinde müşterilerimizin maddi kayba uğrama ihtimal sıfırlanmaktadır. Kısa mesafedeki taşımacılık işlemlerinde dahi sigorta yapmamız şirketimizin ününü ve hizmet alanını kısa sürede artırmıştır.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Şirketler çalışma sırasında en iyi verimi alabilmek için genellikle sektörde bulunan kaliteli ve pahalı cihazlardan yararlanır. Bu cihazların kalitesinin yüksek olması nakliyat hizmeti alındığında gösterilmesi gereken özenin de yüksek seviyede olmasına sebep olmaktadır. Şirketimiz Düzce ofis taşımacılığı hizmetlerinde bu yüksek kalitedeki cihazları korumak için ekstra bir özen göstermektedir. Paketleme ve taşınma sırasında oldukça dikkat edilmekte ve araca taşınan eşyalar çeşitli yöntemlerle sabitlenmektedir. Daha sonra bu eşyaların hepsinin maddi değeri belirlenmekte ve sigorta belgeleri müşteri ve firma personellerimiz tarafından imzalanmaktadır. Bu tarz güvenli bir taşımacılık hizmeti almak isteyen kişiler ya da kurumlar ofisimizi ziyaret edip filomuzu, personellerimizi ve referanslarımızı görebilmektedir.