Düzce EVDEN EVE NAKLİYAT

Yaşam standartları, teknolojinin ve ekonominin gelişmesiyle her geçen gün daha iyi olmaktadır. İyi yaşam standartlarına sahip olan insanlar doğal olarak daha geniş, ferah ve modern evlerde yaşamak istemektedir. Bu isteğe sahip kişilerin yeni evlere taşınabilmeleri için Düzce evden eve nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz Öztürkler Nakliyat adıyla yıllardan beri bu hizmeti müşterilerine veren bir kuruluştur. Firmamız kaliteli nakliyat hizmetlerini verebilmek için her geçen gün yeni teknikler geliştirmekte ve ekibini büyütmektedir. Firmamızın işine bu derecede özen göstermesi ve geliştirmeye çalışması Düzce şehrinde bulunan nakliyat firmaları arasında bir fark yaratmamıza sebep olmuştur.

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat sırasında eşyaların güvenli bir şekilde istenen konuma götürülmesi çok önemlidir. Eğer eşyalar, yolda ya da taşıma sırasında zarar görürse, bu hem firma açısından hem de müşteri açısından olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Şirketimiz böyle olumsuz sonuçların meydana gelmemesi için gereken bütün adımları dikkatli bir şekilde uygulamaktadır. Firmamız ilk olarak taşınacak olan ev eşyalarının miktarını ve boyutlarını öğrenmektedir. Bu değişkenler göz önüne alınarak, filomuzdan uygun boyutta bir ara seçilmektedir. Seçilen araç, müşteri tarafından belirlenen günde ve saatte nakliyatın başlatılacağı konumda olmaktadır. Ardından eşyaların tamamı, türlerine, boyutlarına ve şekillerine göre doğru paketleme teknikleri ve malzemeleri ile ambalajlanmaktadır.  Ardından Düzce sigortalı nakliyat uygulamasının gerçekleşebilmesi için eşyaların maddi değeri belirlenmekte ve sigorta belgeleri imzalanmaktadır. Sonrasında usta şoförlerimiz eşliğinde eşyalar yola çıkmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Taşınılan evlerin yüksek katlı olmasına bağlı olarak Düzce evden eve nakliyat asansörlü nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hizmetlerin güvenli bir şekilde alınmaması durumunda ciddi maddi hasarlarla karşı karşıya kalınabilir. Şirketimiz sigorta altına aldığı eşyaları güven içinde yüksek katlı evlere taşıyabilmek için son teknoloji cihazlardan yararlanmaktadır. Kullandığımız asansörlerin hepsi periyodik olarak kontrollerden geçmekte ve parçaları değiştirilmektedir. Taşıma sırasında ise personellerimiz tarafından tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve hem insanların hem de eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Siz de firmamız aracılığıyla güvenli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bize telefon numaramızdan ya da internet sitemizden ulaşabilirsiniz.