Düzce Parça Eşya Taşıma

Nakliyat özen gerektiren bir iştir. Eşyalarını taşıtmak isteyen insanların da işine özen gösteren firmalardan hizmet alması gerekmektedir. İşini iyi yapan şirketi bulmanın en kolay yolu referanslardır. Referanslar bir firmanın işini nasıl yaptığı hakkında müşterilerinin verdiği geri bildirimlerdir. Bu geri bildirimler sayesinde firmanın nakliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında nasıl hareket ettiği öğrenilebilir. Referanslar incelendikten sonra mümkünse firmanın ofisi ziyaret edilmeli ve verdiği hizmetlerin çeşidi öğrenilmelidir. Ayrıca bu ziyaret sırasında personeller, firmanın kullandığı araçlar ve asansörler incelenebilir. Şirketimiz Düzce şehrinde Öztürkler Nakliyat ismiyle çalışmakta olan ve müşterileri tarafından güçlü referanslara sahip olan bir şirkettir. Şirketimiz son model araçlar, profesyonel personeller ve kaliteli asansörler ile her çeşit nakliyat hizmeti vermektedir. Şirketimizin sunduğu nakliyat çeşitlerinden en çok tercih edilenlerinden biri Düzce parça eşya taşıma hizmetidir.

Evden Eve Nakliyat

Firmamızdan parça eşya nakliyatı için hizmet almak isteyen müşterilerimiz genellikle yeni aldığı ürünleri taşıtmak istemektedir. Ancak bazı durumlarda bizden yardım almak isteyen kişiler eski evlerindeki birkaç eşyayı taşıtmak için de firmamıza başvurabilmektedir. Bu gibi durumlardan Düzce evden eve nakliyat adımlarının hepsini tek tek yerine getiren şirketimiz parça eşyaların güvenli bir şekilde yeni eve taşınmasını sağlamaktadır. Bu nakliyat işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesini engellemek için personellerimiz tarafından paketleme yapılmaktadır. Paketlemenin ardından kamyonete yerleştirilen araçlar çeşitli yöntemler ile sabitlenmekte ve devrilmeleri engellenmektedir. Ardından her nakliyat işleminde olduğu gibi sigortalama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Son olarak araç usta şoförlerimiz eşliğinde yola çıkmakta ve hedeflenen konuma hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

Düzce Parça Eşya Taşıma ve Depolama

Bazı durumlarda eşyaların bir süreliğine güvenli bir ortamda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Buna genellikle eski evlerdeki parça eşyaların taşınması sonrasında ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz bu ve bu tarz durumlarda müşterilerimizin parça eşyalarının güvenli bir yerde saklanması için Düzce depolama hizmetleri vermektedir. Şirketimizin verdiği bu hizmet için kullanılan depolar yüksek güvenlikli ve her saat kameralarla izlenen ortamlardır. Uzun süre boyunca parça eşyaların zarar görmeden saklanabileceği bu depoları kullanmak isteyen müşterilerimiz bize telefon numaramızdan rahatlıkla ulaşabilmektedir.