Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Nakliyat denince akla genellikle evden eve taşımacılık hizmetleri gelmektedir. Ancak kurumsal taşımacılık, nakliyat sektöründe büyük bir paya sahip olan ve müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet çeşididir. Bu hizmetten genellikle kamu kuruluşları ya da özel kurumlar yararlanmaktadır. Firmamız Öztürkler Nakliyat olarak Düzce şehrinde bu hizmeti her türden işletmeye veren bir kuruluştur. Verdiğimiz bu hizmet sırasında bizden hizmet alan kurumların, bilgisayarları, önemli belgeleri, dosyaları, ofis malzemeleri gibi çeşitli eşyaları taşınmaktadır. Şirket açısından büyük önem taşıyan bu eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için firmamız çeşitli adımlar uygulamaktadır Bu adımlardan ilki her nakliyat işleminde olduğu gibi paketleme ve ambalajlamadır.

Kurumsal Nakliyatta Paketleme ve Ambalajlama

Şirketler yaptıkları işten en yüksek verimi alabilmek için genellikle yüksek kalitede cihazlar kullanmaktadır. Bu cihazların tek bir parçası dahi oldukça yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir. Firmamız bizden nakliyat için yardım alan ve bu tarz pahalı ofis eşyalarına sahip olan kurumların maddi zarara uğramaması için özel paketleme ve ambalajlama teknikleri uygulamaktadır. Eşyaların tamamı boyutlarına, türlerine, şekillerine ve narinliğine göre sınıflandırmakta ve sonrasında paketleme işlemlerine geçilmektedir. Eşyaların farklı özelliklerine bakılarak en doğru paketleme malzemeleri seçilmekte ve şekillerine, boyutlarına göre uygun teknikler uygulanmaktadır. Bu tekniklerin ardından eşyaların küçük de olsa zarar görme ihtimaline karşı sigortalama işlemleri başlatılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Sayesinde Maddi Kayıp Önleniyor

Firmamızın uyguladığı profesyonel paketleme teknikleri sonrasında eşyaların zarar görme ihtimali minimuma indirilmektedir. Yardım aldığımız profesyonel şoförler de bu ihtimalin düşürülmesinde etkili olmaktadır. Ancak tüm önlemlerin alınmasına rağmen nakliyat sırasında kaza yaşanma ihtimali her zaman vardır. Böyle bir kazanın meydana gelmesi durumunda şirketimiz, hem firmanın hem de kendisinin zarar görmesini engellemek için sigorta yapmaktadır. Sigortalı nakliyat yapılan taşımacılık işlemlerinde herhangi bir maddi zarar meydana gelirse bu zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet pek çok büyük şirketin bizi tercih etmesine sebep olmuştur. Bu sayede referanslarımız güçlenmiş ve hizmet alanımız hızlı bir şekilde genişlemeye başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir