Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat

Kaynaşlı Evden Eve Nakliyat

İyi bir nakliyat hizmeti alabilmek için insanların firma seçerken dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan ilk ve en önemli olanı sigortalamadır. Sigortalama yapılmayan nakliyat işlemleri sırasında eşyalara zarar gelirse müşteriler maddi zararını karşılayamamakta ve mağdur olmaktadır. Bunun önüne geçilebilmesi için sigortalama yapan, referansları kuvvetli ve uzun zamandır hizmet vermekte olan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Şirketimiz Düzce ilinin Kaynaşlı ilçesinde yıllardır hizmet vermekte olan ve birçok müşteriyle çalışmış güvenilir bir nakliyat firmasıdır. Öztürkler Nakliyat ismi ile bilinen firmamız Kaynaşlı evden eve nakliyat dendiğinde akla gelen ilk firmadır. Şirketimizin bu başarıyı yakalamak için dikkat ettiği pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ambalajlama ve paketleme eşyaların korunmasına yardımcı olmakta ve çarpma, devrilme gibi durumlarda zarar görmelerine engel olmaktadır.

Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların olduğu gibi araca yüklenmesi pek çok maddi zarara yol açacaktır. Eşyalarının birbirine sürtmesi dışında devrilme ve çarpma gibi durumlarda da eşyalar büyük zararlar alabilir. Bu yüzden şirketimiz tüm nakliyat işlemlerinde ilk olarak paketleme ve ambalajlama yapmaktadır.  Paketleme işlemlerimizde kullanılacak olan malzemelerin türü eşyanın özelliklerine göre değişmektedir. Özellikle eşyaların narinliği ve boyutu kullanılacak olan malzemenin türünü değiştirmektedir. Personellerimiz tarafından yıllar boyunca tecrübe edilerek kusursuz hale getirilmiş olan bu paketleme teknikleri sonrasında araca yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sabitleme çalışmaları sayesinde de araca yüklenen eşyaların mümkün olduğunca hareket etmesi engellenmektedir. Ardından araca yüklenen eşyaların ve maddi değerlerinin olduğu liste ile sigortalama işlemleri başlatılmaktadır. Bu işlemler sırasında imzalanan belgelerin bir nüshası da müşterilerimize verilmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Firmamızdan yardım almak isteyen müşterilerimizin birçoğu her ne kadar sigortanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olmasa da şirketimiz bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Sigortalı nakliyat ile taşınmakta olan eşyaların maddi karşılığı garanti altına alınmaktadır.  Profesyonel şoförlerimiz tarafından kullanılan araçlarımızın kaza yapması ya da herhangi bir sarsıntıda eşyaların zarar görmesi durumunda maddi kayıp sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Bu uygulamamız sayesinde müşteri sayımız artmış ve hizmet alanımız genişlemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir