Hendek Evden Eve Nakliyat

Hendek Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmeti alacak olan insanların birçoğu sadece hizmetin ücretine dikkat etmektedir. Bu durumda kaliteli hizmet vermeyen ucuz fiyatlı nakliyat firmalarının işine gelmektedir. Ancak nakliye hizmetinin sadece ücretine dikkat etmek büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu sorunlardan en büyüğü ucuz diye tutulan nakliyat firmasının pahalı sonuçlara yol açmasıdır. Şirketimiz bu gibi firmaların insanları mağdur etmesini engellemek için hizmet alanını her geçen gün genişletmekte ve insanları bilinçlendirmek için bilgilendirme kartları dağıtmaktadır. Bu bilgilendirme kartları sayesinde şirketimiz daha fazla kişiye ulaşabilmekte ve kaliteli hizmetin nasıl olması gerektiğini insanlara öğretmektedir. Firmamız Hendek evden eve nakliyat hizmetleri verirken taşınan eşyaların güvenliğini sağlamak için üst düzey paketleme tekniklerinden yararlanmaktadır. Ardından Öztürk Nakliyat adının duyulmasını sağlayan sigortalama işlemlerine geçilmektedir.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat her taşımacılık işlemlerimizde uyguladığımız bir hizmettir. Çünkü bu hizmet, müşterilerimiz ile aramızdaki güven bağını kuvvetlendirmektedir. Sigortalama sayesinde müşterilerimiz eşyalarının maddi değeri hakkında telaşlanmamaktadır. Çünkü sigortalanan eşyaların herhangi biri zarar görürse zararın tamamı sigorta firması tarafından nakit olarak karşılanmaktadır. Bu durum şirketimizin marka değerinin de artmasına sebep olmaktadır. Ayrıca sigortalama sayesinde şirketimiz müşterilerine herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmamaktadır. Bu da firmamızın beklenmeyen durumlarda maddi açıdan zorluk yaşamasına engel olmaktadır. Şirketimiz sigortalama yaptıktan sonra genellikle asansörle taşımacılık işlemi yapmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Gün geçtikçe yüksek katlı apartmanların sayısı artmaktadır. Bu yüksek katlı apartmanlarda kalan insan sayısı çoğaldıkça asansörlü nakliyata olan ihtiyaç artmaktadır. Şirketimiz Düzce’de bulunan her ilçeye asansörlü nakliyat hizmeti veren bir kuruluştur. Bu nakliyat türü sayesinde insan hatasından dolayı ortaya çıkabilecek olan sorunlar engellenmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık insan gücüyle taşımacılığa göre çok daha uygun fiyata sahiptir. Asansör ile eşya nakliyatı yapmanın kas gücüyle eşya taşımaya göre bir diğer artısı oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesidir. Asansör sayesinde firmamız bir gün içinde fazla sayıda nakliyat işlemi gerçekleştirebilmektedir. Firmamızdan böyle hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler telefon numaramızdan ya da internet sitemizden bize ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir