Cumayeri Evden Eve Nakliyat

Cumayeri Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık hizmeti alacak olan kişilerin pek çok hususa dikkat etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi derecede maddi kayıplar meydana gelebilir. Bu maddi kayıpların yaşanmaması için yardım alana şirketin sigortalı nakliyat yaptırması gerekmektedir. Eğer şirketin böyle bir hizmeti yoksa yaşanacak olası bir kaza sonrasında iki taraf da mağdur olabilir. Bu durumun yaşanmaması için Öztürk Nakliyat gibi sigorta yapan bir şirketten yardım alınması gerekmektedir. Şirketimizin bu hizmeti ününün hızlı bir şekilde artmasına olanak sağlamıştır. Firmamızın pek çok farklı alanda kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet vermesi de müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki sebeplerden biridir. Cumayeri evden eve nakliyat işlemlerinde en sık tercih edilen firma olan şirketimiz, depolama hizmetleri de vermektedir.

Depolama

Yeni bir eve taşınmak isteyenlerin bazı sebeplerden dolayı depolama hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz bu vatandaşlarımızın eşyalarını güvenli bir yerde taşıyabilmek için en güvenli depoları kiralamaktadır. Şirketimiz kullandığı depolar yüksek güvenlikli şifreleme sistemlerine sahiptir ve yirmi dört saat kameralar ile izlenmektedir. Bu sayede herhangi bir çalma veya kaybolma olayının da önüne geçilmektedir. Şirketimizin kullandığı depolar periyodik olarak böcek ilaçlarıyla ilaçlanmaktadır. Bu da ev eşyalarının böcekler yüzünden mahvolmasına engel olmaktadır. Eşyalarını depolayan müşterilerimiz istedikleri tarihte tekrardan nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.  Bu sayede müşterilerimizin tekrar bir nakliyat şirketi arayışına girmesine de gerek kalmamaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

Cumayeri’ne sıklıkla başka ilçelerden ve köylerden insanlar taşınmaktadır. Buna bağlı olarak insanların şehir içi nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Şirketimiz verdiği şehir içi nakliyat hizmetleri sayesinde her ilçeden Cumayeri’ne nakliyat yapabilmektedir. Ayrıca Cumayeri’nden başka ilçeye gitmek isteyen müşterilerimiz de bizden yardım alabilmektedir. Verdiğimiz bu hizmetler sırasında son model araçlar kullanılmaktadır. Böylelikle araca bağlı olarak meydana gelebilecek olan sorunlar önlenmektedir. Firmamızda çalışan personellerin profesyonel olması da paketleme çalışmalarının doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede, eşyaların maksimum seviyede korunması sağlanmakta ve şehrin engebeli yollarına rağmen eşyalara zarar gelmemektedir. Şirketimizden bu derece güvenli bir hizmet almak isteyen vatandaşlarımız ofisimize gelebilir ya da telefon numaramızla bize ulaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir