Çilimli Evden Eve Nakliyat

Çilimli Evden Eve Nakliyat

Kaliteli nakliyat hizmeti alabilmek için insanların dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Eğer bu önemli noktalara gereken değer verilmezse ciddi maddi kayıplarla karşı karşıya kalınabilir. Maddi kayıplar yaşansa dahi bu kayıpların sigorta şirketi tarafından karşılanacağı şirketlerden yardım alınmalıdır. Firmamız tüm nakliyat işlemlerinde sigorta yaptığı için ciddi kazalar sonrasında dahi müşterilerimizin zararları karşılanmaktadır. Şirketimizin bu uygulaması tercih edilme sıklığını artırmış ve Çilimli ilçesinde büyük bir popülariteye sahip olmasını sağlamıştır. Öztürkler Nakliyat olarak uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli hizmetin sonuçlarını almaya başlamamız hem personellerimizi mutlu etmekte hem de çalışanlarımıza çalışma şevki vermektedir. Çilimli evden eve nakliyat hizmetlerinde lider konumda olan firmamız Düzce ilindeki farklı ilçelere de hizmet vermektedir.

Düzce Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Şirketimiz Düzce şehrinde hizmet vermekte olan ve kalitesini günden güne artıran bir firmadır.  Düzce içindeki farklı ilçelerden farklı ilçelere evden eve taşımacılık hizmetleri verirken dikkat ettiğimiz pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki, tüm nakliyat hizmetlerinde uyguladığımız paketleme ve ambalajlamadır. Paketlemeden önce aracımıza yüklenecek olan eşyalar personellerimiz tarafından belirlenen kriterlere göre sıraya konulmakta ve paketleme işlemleri başlatılmaktadır. Eşyaların kaliteli malzemeler ile paketlenmesi için firmamız piyasada bulunan en güçlü malzemeleri kullanmaktadır. Şirketimiz paketlemenin bitmesinin ardından eşyaları özenle araca yerleştirilmektedir. Aracımıza yüklenen tüm eşyalar sigortalamaya tabii tutulmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Neden Önemlidir?

Nakliyat hizmeti almak isteyen pek çok kişi sadece fiyata önem vermektedir. Ancak sadece ucuz olduğu için işini özensiz yapan bir şirketten yardım almak pahalı sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu pahalı sonuçlar genellikle tecrübesiz personellere sahip olan ve sigorta yapmayan şirketler yüzünden ortaya çıkmaktadır. Firmamız yıllardır birlikte çalıştığı tecrübeli personel kadrosu ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekte ve sigortalı nakliyat yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık, yaşanan herhangi bir aksaklık sonucunda eşyaların maddi değerinin bir kayıp olarak müşteriye yansımasına engel olmaktadır. Çünkü sigorta yapılan eşyalar zarar gördüğü taktirde maddi hasar sigorta şirketi tarafından nakit olarak ödenmektedir. Firmamızın bu hizmeti, müşteri sayımızı artırmamızda etkili olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir